Denge Sanatı

Konusunda uzman Makina Mühendisleri, Elektrik Elektronik Mühendisleri ve Bilgisayar Mühendisleri ile işimizi tutkuyla yapıyoruz. Bu tutkumuzu paylaşan paydaşlarımızla daha ileri gitmek için yola çıktık. Katma değer yaratmak işimizi en iyi şekilde yapmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Yaptığımız tüm işlerde Önce Güvenlik ilkesiyle hareket ediyoruz. Hem çalışanlarımızın iş güvenliği hem de muayenesini yaptığımız ürün ve hizmetlerden yararlanan kişilerin güvenliği birinci önceliğimiz. Bu sebeple İş güvenliği yönetmeliklerinden ödün vermeden sürekli gelişim içindeyiz.

Müşterilerimizin, Belediyelerin ve diğer ilgili kamu kuruluşlarının memnuniyetini en üstte tutmak için çalışıyoruz. Bu memnuniyeti devamlı kılabilmek için teknolojiden yararlanıyoruz. Özel yazılımımız sayesinde daha hızlı ve doğru randevular veriyor ve gecikmeleri önlüyoruz. Verilerimizi analiz ederek sistemin daha sağlıklı çalışması için öneriler getiriyoruz.

Güzel şeyler yapmanın bir yolculuk olduğunuz biliyoruz. Bu yolculukta sizlerle çalışmak tecrübelerimizi paylaşmak yeniliklere fırsat yaratmak istiyoruz.

Saygılarımla,
Hüseyin Selman Yanar
Yönetim Kurulu Üyesi

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize eşit mesafede olmak ilk önceliğimizdir. Bunu yaparken tarafsız olmayı ve verdiğimiz hizmetin boyutuna ve hizmet yerine bakmaksızın en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu taahhüdümüzü yerine getirmek için gerekli mekanizmaları kurmak ve ilerleyen günlerde bunları geliştirmek için çalışacağız. Bunun için gerekli sistemlere yatırım yapacağız ve personelimize alması gereken tüm eğitimleri düzenli olarak aldıracağız. Bunu yaparken personelimizin her türlü baskıdan uzak tarafsız hizmet vermesi için gerekli organizasyonel yapıyı kuracağız.

Müşterilerimizin tüm bilgilerini mevcut kanun ve yönetmeliklerden doğan hakları da dahil olmak üzere büyük bir gizlilik içinde saklıyoruz. Bu bilgileri kendileri izin vermediği sürece ticari amaçlarla olsun veya olmasın üçüncü kişilerle paylaşmayacağız. Bu konuda gerekli önlemleri hem bilgisayar yazılımı olarak engelliyor hem de personele eğitim vererek gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız işleri en şeffaf şekilde gerçekleştireceğiz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin detayları konusunda gerekli bilgileri vereceğiz. İnternet üzerinden aldıkları hizmet detaylarına güvenli şekilde ulaşmalarını sağlayacağız. Şikayet ve önerileri değerlendireceğiz. Bunu sağlamak için gerekli mekanizmaları kuracak ve bilgisayar programı ile takibini yapacağız.

Optimal Denge

En kaliteli ürün ve hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmak ve bunları yaparken iş güvenliğini en üst seviyede tutmak en önemli misyonumuzdur. Hizmet verdiğimiz sektörlerde önce olmak ve yenilikler sunmak temel prensiblerimizdendir.

Müşterilerin tüm beklentilerinin karşınlandığı kurumsal bir anlayışla çalışan, global ölçekte lider firma olmak ana vizyonumuzdur.

  • Güvenlik
  • Kalite
  • Kurumsal Yönetim
  • Geri Bildirim
  • Rahat ve konforlu çalışma ortamları
  • Sürekli Eğitim
  • Teknolojiden sonuna kadar yararlanmak